Хто ми?

Наша місія

Створювати неповторний коктейльний досвід, використовуючи вишуканий кейтеринг та захоплююче бармен шоу. Прагнемо робити події особливими, вносячи унікальний смак і стиль в кожен момент. Віддаємо перевагу якості і творчості у всьому, використовуючи лише свіжі та якісні інгредієнти для створення коктейлів.

Наші бармени – не тільки майстри коктейльного мистецтва, але й артисти, які створюють атмосферу радості та веселощів.

Кожна подія унікальна, і тому працюємо із завзяттям та увагою до деталей, забезпечуючи індивідуальний підхід. 

Наша команда готова робити ваші заходи неповторними та вишуканими, надаючи неперевершений досвід.”

Сергій Мартинець
Сергій Мартинець - керівник проєкту

Наш досвід

Починаючи з 2000 року, ми збирали команду найкращих барменів, які ретельно відточували свою майстерність, працюючи за барними стійками найкращих барів України та зарубіжжя. Беручи участь у найпрестижніших змаганнях з барменського мистецтва, наші бармени вийшли на перші місця у рейтингах Flair Bartenders. Зараз ми можемо з упевненістю сказати – ми професіонали у своїй справі. 

Ми займалися запуском барів та нічних клубів в Україні та за її межами. Розробляли коктейльні та барні карти для багатьох закладів нашої країни. Представляли Україну на міжнародних конкурсах з флейрингу та барменського мистецтва. Організували школи флейрингу у кількох містах та регіонах. Наші учні працюють по всьому Світу.

Досягнення

Це лише мала частка досягнень нашого керівника: