Мобільний бар від команди BarShow

 

Це бар в будь-якому місці, що пропонує смачні, красиві та вишукані коктейлі, приготовані справжніми майстрами зі змішування напоїв. Наші бармени-міксологи розроблять індивідуальну коктейльну карту для вашого свята. Ми привеземо барну стійку, напої, скляний посуд та все необхідне для приготування коктейлів. Вам залишиться тільки насолоджуватися смаком та майстерністю наших барменів!

мобильный бар в Днепре

Види мобільних барів

Ви можете замовити один з наведених нижче барів:

Welcome Drink BAR

Це бар, який зазвичай розташовується при вході на захід, основним завданням якого є зустріч гостей тематичними коктейлями (мохіто, апероль шприц, віскі-сауер, кловер-клаб – найбільш популярні в даному жанрі);

Уніформа барменів: класичний стиль, тематичний стиль події або корпоративний стиль компанії.

Призначення: будь-які світські заходи, корпоративні свята, дні народження, весілля, виставки, презентації тощо.

велком дрінк бар

Flair BAR

Цей бар, який супроводжує ваших гостей протягом усього заходу та пропонує різні коктейлі на вибір із заздалегідь складеної коктейльної карти. У цьому барі бармени готують коктейлі, використовуючи робочий та показовий флейринг, дивуючи при цьому гостей складними трюками та фокусами.

Уніформа барменів: тематичний стиль події або корпоративний стиль компанії.

Призначення: будь-які світські заходи, корпоративні свята, дні народження, виставки, презентації тощо.

мобільний бар на виїзд

Non-alk BAR

Безалкогольний бар, в якому ваші гості можуть насолодитися безалкогольними коктейлями та напоями. Цей бар чудово підходить для проведення дитячих свят та спортивних заходів.

Призначення: дитячі свята, корпоративні та спортивні заходи, виставки, презентації тощо.

Уніформа барменів: класичний стиль, тематичний стиль події або корпоративний стиль компанії.

bar mobile

Exotic BAR 

В цьому барі ваші гості зможуть насолодитися найекзотичнішими коктейлями з використанням натуральних інгредієнтів та нових трендів у міксології. Бармени подають коктейлі в кокосах, ананасах, кавунах та інших фруктах. Коктейльна карта розробляється індивідуально. 

Призначення: домашні та корпоративні свята, дні народження, гавайські вечірки, весілля тощо.

Уніформа барменів: тематичний стиль події або корпоративний стиль компанії. 

екзотичні коктейлі на виїзд

Interactive BAR

А цей бар, запам’ятається найбільше вашим гостям. В інтерактивному барі ваші гості зможуть самі приготувати собі коктейль, під чуйним керівництвом професійного бармена. На цьому барі можна влаштовувати різні змагання зі швидкості та спритності у приготуванні коктейлів. Також можна проводити ігри з алкоголем та коктейлями.

Призначення: домашні та корпоративні свята, дні народження, весілля, виставки, презентації тощо.

Уніформа барменів: тематичний стиль події або корпоративний стиль компанії.

інтерактивний бар

Поширені запитання

Ви можете замовити бармена, якщо у вас є барна станція, професійний посуд, бокс із льодом та інший інвентар для роботи бармена. В такому випадку ми можемо приїхати на ваш івент і працювати почасово.

Ми можемо приготувати навіть один коктейль для вас, але щоб отримати максимально вигідну ціну за один коктейль, ми рекомендуємо мінімальну кількість коктейлів – від 50 шт.

Кількість коктейлів залежить від багатьох факторів (плануєте ви напої окрім коктейлів — міцні напої, ігристе, пиво та інші напої). Якщо ви плануєте замовити Welcome-drink, то вам буде достатньо замовити 1.5-2 коктейлі на одну особу. Якщо ви замовляєте бар на всю вечірку, то вам може бути замало 5-7 коктейлів на особу. Зв’яжіться з нами і ми вам допоможемо зробити розрахунок. Ми завжди беремо інгредієнти із запасом!

 

 

Ми рекомендуємо зупинити свій вибір на 4-5 видах коктейлів, щоб ваші гості без проблем могли вибрати коктейль для себе. Ми можемо розробити карту на велику кількість коктейлів, але це понесе за собою більші витрати.

В такому випадку, вам необхідно узгодити із адміністрацією ресторану наші послуги мобільного бару. Деякі заклади запроваджують пробковий збір або іншу компенсацію. В такому випадку ви можете замовити бармен шоу або домовитись із рестораном за наші унікальні коктейлі!

Як правило, ми приїжджаємо за дві години до початку заходу, щоб підготувати все необхідне для роботи. Але цей час залежить від кількості коктейлів та їх асортименту. 

Мобільний бар від BarShow

Зв’яжіться з нами та ми розробимо коктейльну карту індивідуально для вас БЕЗКОШТОВНО.